NOWOŚCI

Przedstawiamy nowości paneli drzwiowych VEYNA. Mamy przyjemność zaprezentować szereg nowych, interesujących materiałów, zapewniających stylowy i nowoczesny wygląd Państwa domu, mieszkania lub firmy. Nowoczesność, ekskluzywność i prestiżową stylistykę naszych paneli drzwiowych zawdzięczamy oryginalnemu wzornictwu i modnym materiałom służącym ich wykonaniu. Są to przede wszystkim: lacobel, kamień dekoracyjny, szkło, beton, także spiek kwarcowy, a także drewno. Zapraszamy do świata designerskich nowości.

VEYNA. Otwórz się na świat

Poznaj nasze modele paneli drzwiowych, które zostały wzbogacone o dekory z naturalnego drewna, ściętego bezpośrednio z pnia oraz odpowiednio zaimpregnowanego. Każdy z drewnianych dekorów charakteryzuje się niepowtarzalnym usłojeniem, dodając drzwiom autentyczności i szlachetności. W nowych modelach nie tylko połączyliśmy drewno z aluminium, ale także ze szkłem typu lacobel. Elementy drewniane mogą być w jednym z 6 kolorów: Natural Oak, Brendy Oak, Amaranth Oak, Whisky Oak, Straw Oak, Honey Oak.

Modern line

Przedstawiamy pierwsze modele z naszej całkiem nowej serii Modern Line. Serię otwierają modele wzbogacone o pionowe lamele wykonane z aluminiowych profili. Starannie dobrane odległości sprawiają, że modelę wyglądają lekko i nowocześnie wpisując się jednoczenie w najnowsze trendy. Dodatkowo lamele mogą być malowane w kolorach RAL bądź imitować okładzinę drewnopodobną.

Prestige line (Urban Line)

W tej kolekcji kierowaliśmy się minimalistyczną formą, skupiając uwagę na wpuszczanym zintegrowanym pochwycie, który po zmroku poprzez możliwość podświetlenia nadaje indywidualnego charakteru. Drzwi mogą być malowane na dowolny kolor bądź na kilka różnych kolorów, dodatkowo podkreślając nowoczesne i proste linie.

Lacobel line (BLACK CRYSTAL)

Nowoczesność, styl i elegancja

– to trzy słowa, które opisują panele drzwiowe Lacobel Line. Najnowsza kolekcja została stworzona, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Lacobel to ekskluzywny rodzaj szkła zaliczany do grupy szkieł typu float. Materiał pokryty jest lakierem wysokiej jakości, zapewniającym drzwiom elegancki wygląd, oraz uodparniającym na zabrudzenia. Idealnie płaska tafla jest łatwa w utrzymaniu w czystości i pozostaje odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Prestige line (STONE)

Prezentujemy nasze nowe modele z serii Prestige Line (STONE) charakteryzujące się kamienną fakturą, której design pozwala zanurzyć się w pobudzającym wyobraźnię świecie kolorów surowej natury. Design paneli drzwiowych z forniru kamiennego przywołuje skojarzenia z monumentalnymi masywami górskimi Ameryki Północnej i rozległymi, rdzennymi pustynnymi przestrzeniami. Sprawdzi się jako perfekcyjne dopełnienie architektury nowoczesnego domu lub mieszkania typu loft.

Prestige line (WOOD GRAIN)

To innowacyjne i harmonijne połączenie miejskiego stylu industrialnego, przywołującego na myśl „Wiek Pary”, oraz dużych słojów drewna, które przenoszą w głąb lasu iglastego. Pozwól sobie poczuć naoczną bliskość natury w swoim domu i udekoruj go w prawdziwie nowoczesnym stylu.

Prestige line (DEEP FOREST)

Kolejna linia naszych nowości. Wzór jodełki kojarzy się z pachnącym żywicą lasem iglastym, dzięki czemu możesz zaprosić naturę do swojego domu i zrobić naturalnie dobre wrażenie. Prosta i minimalistyczna forma geometryczna wzoru paneli drzwiowych jest jednocześnie wyrafinowana, klasyczna i elegancka, przez co sprawdzi się bardzo dobrze w każdym typie zabudowy.

Prestige line (NATIVE MINERAL)


To naturalna mieszanka minerałów. Jakkolwiek spiek kwarcowy nie występuje w środowisku naturalnym, to technologia jego uzyskiwania polega na mieszaniu i prasowaniu między innymi iłów łupkowych, piasku kwarcowego oraz skał granitowych. Tak przygotowana mieszanka zostaje utwardzona i następnie wypalana. Panele drzwiowe ze spieku kwarcowego posiadają industrialną, miejską stylistykę, nawiązując jednocześnie do ekskluzywnych i eleganckich wnętrz.

Glass line (MODERN GLASS)

To linia stworzona dla klientów, którzy lubią odważne kolory i ciekawe projekty. Nasza oferta zawiera oryginalne wzory druku cyfrowego, którym możemy pokryć panele szklane, dlatego każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Glass Line to wyjątkowy design, długa żywotność, skuteczna termoizolacja, wytrzymałość oraz stabilność. Jeśli masz swój własny pomysł graficzny, dajemy możliwość jego realizacji i dostarczamy produkt szyty na miarę. Otwórz się na wszechświat kolorów dzięki nowej serii paneli drzwiowych VEYNA – Glass Line.

Prestige line (LOFT)

Zabłyśnij dobrym wejściem i pozwól gościom przejść przez próg w wielkim stylu. Panele drzwiowe Loft Prestige Line charakteryzują się surowym i minimalistycznym wzornictwem, które zostało wzbogacone luksusowym, subtelnym kontrapunktem w postaci geometrycznych lizenów. Nadadzą twojemu budynkowi nowoczesnego i dynamicznego charakteru.