Aktualności

Dalszy rozwój firmy Veyna

Nowa lakiernia firma Veyna

Z dumą możemy ogłosić otwarcie naszej nowej lakierni, co stanowi kolejny krok naprzód. Ta znacząca inwestycja to rezultat naszej determinacji w dążeniu do doskonałości. Postawiliśmy na potrojenie wydajności w lakierowaniu proszkowym płyt aluminiowych, co jest kluczowym elementem naszej strategii rozwoju.

Nasz dynamiczny rozwój oraz rosnący trend w kierunku coraz większych wymiarów paneli, w tym dużych paneli nakładkowych i pivotów, jednoznacznie przesądziły o konieczności tej inwestycji. Nowa lakiernia nie tylko zwiększa wydajność, ale także podnosi jakość na najwyższy poziom, co zostało osiągnięte dzięki współpracy z prestiżowymi producentami proszków.

Dzięki temu Veyna jest teraz doskonale przygotowana na nadchodzący sezon. Po naszej wizycie na Frontale 2024 jestem przekonany, że przed nami czas intensywnej aktywności i mnóstwo nowych możliwości!

  • FENSTERBAU FRONTALE 2024 - relacja z targów
    2024-03-28

    Jak już wcześniej informowaliśmy w dniach 19-22 marca 2024 na targach FRONTALE w Norymberdze, na stoiskach naszych partnerów handlowych można było zobaczyć nasze produkty. To niezwykłe wydarzenie…

  • VEYNA na targach Frontale w Norymberdze 2024
    2024-03-14

    Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia targów Frontale w Norymberdze w dniach 19-22 marca 2024 tam będziecie mięli okazję zobaczyć nasze wypełnienia! 🎉 Przyjdźcie na stoiska naszych partnerów…